Probleme cu timpul de pe forum

Sunt posturi care apar dupa ora actuala, adica daca cineva posteaza acum mie imi apare ca si cum ar fi postat peste 3 ore. Din cate am inteles nu sunt singurul caruia i se intampla acest lucru. Uneori se intampla sa apara postul inaintea unuia deja existent.

:smile:

St3faN

Sunt posturi care apar dupa ora actuala, adica daca cineva posteaza acum mie imi apare ca si cum ar fi postat peste 3 ore. Din cate am inteles nu sunt singurul caruia i se intampla acest lucru. Uneori se intampla sa apara postul inaintea unuia deja existent.

:smile:



glitch in the matrix :smile:

i'm on it
mitza
St3faN

Sunt posturi care apar dupa ora actuala, adica daca cineva posteaza acum mie imi apare ca si cum ar fi postat peste 3 ore. Din cate am inteles nu sunt singurul caruia i se intampla acest lucru. Uneori se intampla sa apara postul inaintea unuia deja existent.

:smile:



glitch in the matrix :smile:

i'm on it
Mie la un moment dat, mi s-a intamplat destul de frecvent sa nu pot posta din cauza "limitei" intre posturi... si totus am posta la vreun minut.:neutral_face:

@mitza: asteptam sa se rezolve problema :smile:

St3faN

@mitza: asteptam sa se rezolve problema :smile:


Oricum e interesant sa incerci sa-ti dai seama care mesaje au fost inaintea carora... un fel de quiz :smile:)
timotei21
St3faN

@mitza: asteptam sa se rezolve problema :smile:


Oricum e interesant sa incerci sa-ti dai seama care mesaje au fost inaintea carora... un fel de quiz :smile:)

Not funny.
St3faN
timotei21
St3faN

@mitza: asteptam sa se rezolve problema :smile:


Oricum e interesant sa incerci sa-ti dai seama care mesaje au fost inaintea carora... un fel de quiz :smile:)

Not funny.

Se pare ca intre timp iara au aparut spam-urile:-<