Proexplorer - Educational - Arad - Lucrari 2018 Nationala

Informatii generale

  • Categorie: Educational
  • Judetul: Arad

Descriere

Scopul acestui program are rolul de a invata elevii intr-un mod mai neobisnuit, deoarece in zilele noastre copii nu mai au interesul de a citi si de a invata, din aceasta cauza am creat acest program pentru a starni interesul pentru cunoastere si pentru a arata o farama din intreaga si uimitoarea istorie.

Tehnologii

Ca programe utilizate am folosit Unity, Monodevelop.

Cerinte sistem

• CPU: Intel Core 2 Duo E8500 3.16
• RAM: 3 GB
• OS: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10(32bit sau 64bit)
• PLACĂ VIDEO: 425 Mb
• HDD: 2 GB

Realizatori

Pui Rebecca-Monica

  • Scoala: Liceul National de Informatica
  • Clasa: 12
  • Judet: Arad
  • Oras: Arad

Screenshots

Salut!

Poți încărca sursele proiectului pe git? În caz că nu este spațiu suficient pe GitHub, poți folosi GitLab și adaugi link-ul în comentarii.

1 Like

Buna, am ales obtiunea ca sursele proiectului sa nu fie afisate, ci trimise pe contact@infoeducatie.ro, unde le-am si trimis, o data cu incarcarea proiectului.

Bună,

Te rugăm să îți încarci sursele pe un repository privat GitHub/GitLab/Bitbucket, unde dai acces membrilor juriului educațional.

Conform borderoului de evaluare, o parte din punctaj se acordă folosirii corecte a unui sistem de versionare (deci, sursele nu trebuie să fie trimise pe mail).

Mulțumesc.

Buna, eu deja l-am incarcat pe google drive pe GitHub nu merge este prea mare.

Proexplorer Surse

Caută o alternativă, o să pierzi din punctajul final în cazul în care nu reușești. Ideea e că mai sunt alternative precum GitLab (eu am proiecte care au 5-6 GB pe GitLab), Bitbucket sau orice altceva care acceptă large file storage.

1 Like

Salut,
Multumesc mult pentru feedback. Mi-a fost de mare ajutor aici atasez linkul de la github :grinning:
Proexplorer