Pronostic?

Nu stiam ca exista OPEN la faza judeteana.



Dar bine , tu ai sa zici ca acel proiect , de la judeteana , ajungea la nationala in OPEN.

[quote=“bloodpath”]Mitzu…sunt de acord cu tine…vor ajunge , daca nu se intampla ceva sinistru…dar care e faza ca sunt pe internet? asta nu are nici o legatura cu concursul :smile:

Daca eu xulescu am un site facut recent, terminat inainte de concurs care va rupe audienta dar nu este facut upload la el pe un server din cauza ca...(citeste mai sus... :smile: )inseamna ca n-am sanse la primele 5 locuri pentru a merge la open? mda... :wink: <br>Eu cel putin asa am inteles din ce ai postat tu... care site este gazduit pe internet care sanse mai mari...sau nu asta ai vrut sa spui?[/quote] <br>1 la mana nu imi place sa mi se zica mitzu .. de aia am nick-ul mitza ... <br>2 nu m-ai intzeles... site-urile mentionate mai sus sunt complexe ..sunt folosite sunt pe net ... adica au putut fi testate si si-au dat cu parerea mai multzi despre el ...si la o adica ...are si o imresie mai buna in fatza comisiei un site care e folosit <br>3 apropo de uploadul pe server ..potzi sa demonstrezi ca merge uploadul si pe local ..la fel ca si restul functionalitatilor ...mai putzin mail-ul tp care tre mail serv istalat … si alte module care comunica cu servere online

dirtykid…ma…e jale… m-am calificat de pe judeteana cu acel proiect…am ajuns pe natioanal…site-ul a fost terminat si finisat chiar inainte de natioanala…de aceea nu a aparut pe vreun server…ce-i greu de inteles…de la judeteana direct la open…wtf citesti post-ul cu capu-n jos? :smile:

Mitza…imi cer scuze…a fost o greseala de tipar…sincer nu am vrut…

dar…cand 2 oameni iti spun ca esti beat de duci sa te culci nu? ei bine…nu m-ai intels deloc…din nou! si mega_bytu ti-a zis chestia asta…si eu ti-o zic…ei bine, ce faci la faza asta!? nu vreau sa-ti explic si de aceasta data…mai citeste!