Remeber me!?

Sal’tare, pentru toti cei care nu va mai amintiti de mine eu este ala care este si care a chemat OPC-ul

la Galaciuc in 2004, si care a organizat toata faza cu banneru’ cu Linux Rulz (greselile gramaticale

sunt intentionate). Fac un apel catre toti participantii (mai ales cei din Arad) sa-mi trimiteti si mie

pozele care nu sunt in galeria de imagini a sitului, adica mai exact alea cu bannerul inainte sa fie dat

jos si alea cu CD-urile de .net (cei din Arad stiu despre ce vorbesc). Apropos eu m-am mutat in New York

acum aproape o luna asa ca nu cred ca voi putea participa la editia 2005 da o sa am grija sa ma interesez

daca e mancare buna :smile:)). Apropos nr. de la OPC Vrancea (should you need it again) este 0237 217000, don’t

leave home with out it. Daca vreti sa-mi scrieti aveti toate informatiile de contact in profilul meu, mai

putin nr. de telefon care este: +1 (917) 399-0402. Look forward to hearing from you again.

si care a organizat toata faza cu banneru' cu Linux

cum poti sa zici ca ai fost singur ? Am stat shi io de shase la cantina ... nici nu shti cat de nasol o fost sa te apuci sa vb cu o profa despre constelatzii numa sa nu va vada pe voi lipind banneru' !
Daca nu vi si in anu asta .... cum ne mai distram ?! We need you NEO ... you're the CHOSEN ONE! :laughing:

si eu am stat de sase si la un moment dat o trebuit sa ma ascund dupa un copac ca o iesit niste profe in balcon… si nici nu erau copaci grosi… :laughing:

Lasa, Floppy, nici tu nu esti prea gros :laughing:

mah din pacate am pus burta in ultimele luni… e f grea viata de student :laughing:

Si eu m-am ingrasat cu vreo 10 kile de cand sunt student. In sesiune am mancat de parca n-ar exista ziua de maine. :smiley:

Pachetul de acasa rulz!!!

incubus

...m-am ingrasat cu vreo 10 kile de cand sunt student...


Stundetimea e viata grea! Succes la slabit cand terminati facultatea!

Nu o sa am cum sa vin anul asta. Oricum, nu cred ca am zis ca am fost singur la faza cu bannerul, si daca am zis asa ceva imi cer scuze si le multumesc inca o data tuturor celor care m-au ajutat si au participat la acel moment emotionant. :laughing:

faza cu linuxu` a fost destul de penala …

:laughing:

wickedman

faza cu linuxu` a fost destul de penala ...
:laughing:



destul ? :smile:

cea mai penala faza a fost ca eu facut alergie la paturi or smtng… daca stateam mai mult de 5-10 minute in camera incepeam sa plang…

de fapt, nu cel mai penal o fost ca mi-am dat seama de asta numa dupa vreo 4 zile, timp in care credeam ca is racit si stateam cat mai multin camera, cu medicamente si ceai fierbinte (thnx lailah :wink: )

wickedman

faza cu linuxu` a fost destul de penala ...
:laughing:


hehe .... esti ofticat ca nu ai fost si tu ?! Pun pariu ca n-ai licentza pe Windows. :laughing: