Seminarii 2

Salut,

Inca neoficial, va pot spune ca in afara de seminarul de introducere in Java se vor organiza inca trei seminarii sustinute de Grapefruit Design (http://www.gd.ro), una dintre cele mai bune agentii de web si de creatie de identitate din Romania.

p.s. E posibil sa avem si o parapanta in tabara (nu pentru zbor, ci doar ca si curiozitate). ;-)

misto… de-abia astept…

Asa reactii slabe? A intrat lumea in vacanta, sau nu va intereseaza?

OK Vivi! Spune-ne mai multe despre seminariul gd. Cine are acces si cum? (cand?)

:sunglasses:

Imi cer scuze daca sunt prea mofturos sau pretentios, dar am observat ca nu prea se tin cursuri de programare/soft, cu exceptia celui de JAVA, care e la limita dintre programare si webdesign.



Se pot realiza si ceva cursuri de soft/aplicatii/programare sau ceva asemanator? Intreb asta fiindca eu prezint soft si sunt mai putin interesat de webdesign.



Sincer sa spun, anticipez un “NU” mare… As fi totusi interesat si de o justificare. Ma gandesc ca poate e prea scurt timpul pentru programare, dar totusi…

Krueger

cu exceptia celui de JAVA, care e la limita dintre programare si webdesign.


:fearful:

Cel de java este de programare.

:fearful:
Cel de java este de programare.


:laughing: :laughing: :laughing:

cum admiterea si toate alea m-au epuizat si mi-am pierdut orice farama de chef de munca in perioada asta, seminariile au devenit motivul principal pt participarea mea la infoeducatie…

imi pare rau ca nu ma voi prezenta f bine la concurs in sine, dar asta e… macar sunt student :wink: