Si totusi...il iubim

Am rasfoit putin impresiile de anul trecut.Ce rele suntem… :unamused:

De fapt asteptam an de an intalnirea de la Galaciuc cu infrigurare.Ne place sa vedem doar ce este mai putin bun,dar iubim Galaciucul !!! Sa recunoastem.


Am rasfoit putin impresiile de anul trecut.Ce rele suntem...* :unamused:
De fapt asteptam an de an intalnirea de la Galaciuc cu infrigurare.Ne place sa vedem doar ce este mai putin bun,dar iubim Galaciucul !!! Sa recunoastem.


* = Ce rai suntem / Ce rele sunt ?! :laughing:
* = Ce rai suntem / Ce rele sunt ?!



N-ai inteles! Era la misto spus. OK, suntem rai.Doar cei care n-au trecut pe acolo nu stiu ce au pierdut. ATMOSFERA Galaciucului mie mi se pare beton.
niger1

N-ai inteles! Era la misto spus. OK, suntem rai.Doar cei care n-au trecut pe acolo nu stiu ce au pierdut. ATMOSFERA Galaciucului mie mi se pare beton.


Uite, eu de exemplu merg acolo deja... a 14-a oara, cred. :smile:
Inca nu am murit si inca as merge acolo mult timp de acum inainte. :smile:

Locul ala e inca un mister pentru mine. Dar in poze chiar arata fain :smiley:

Eu de cate ori am fost m-am distrat beton armat.

Nici inundatiile, nici mancarea najpa… nici lipsa de alcool nu ma va opri sa ma distrez anu asta… prietenii stiu de ce :laughing:

Eu deja mi-am facut amr-ul … mai sunt 13 zile pana la plecare sau 12 zile?! … ce conteaza cat timp destinatia este Galaciuc !?



Mortis Vivis

… nici lipsa de alcool …



… yeah right! :laughing:

alcoolul sper sa nu lipseasca…ca si focul de tabara traditional :smile:

cantaretzii la chitara pregatitzi-va vocile si degetele… :smiley:

BlackKiss

Eu deja mi-am facut amr-ul ... mai sunt 13 zile pana la plecare sau 12 zile?!... ce conteaza cat timp destinatia este Galaciuc !?



Asa este. Si zilele parca nu mai trec.
Parca mi-e teama de un anunt gen..."ne intalnim anul acesta in alta parte...".Ati vazut ca pe prima pagina nu mai este faxul catre judete?
S-au poate sunt eu prea prapastios.
Sper. AMR 7 zile.

Sal, deabia astept sa vin la Galaciuc!!!

Da eu vin cu masina personala!!! SI CE NU POT SA VIN CU PORBAGAJU PLIN BE ALCOOL. SA FIE PT TOATA LUMEA!!!



PAI FARA OLEACA DE ALCOOL NU SUNTEM OAMENI MAI!!! :smiley: :smiley:



Hai bafta!ne vedem la galaciuc peste 6 zile!!! BYE

E deplorabila situatia in care iti trebuie ceva material care sa-ti confirme statutul uman…



Yuck! :confused: Phew! Scuze. Smells like teen

Super raspuns, bine Teo :smile:.

Din cate stiu, alcoolul este interzis in taberele de elevi si probabil vei fi dat afara din tabara daca vei fi prins cu asa ceva.

Vivi

Din cate stiu, alcoolul este interzis in taberele de elevi si probabil vei fi dat afara din tabara daca vei fi prins cu asa ceva.


asa e, asta DACA ......
asa e, asta DACA ......
Vivi tine cu noi :smiley:

oare o sa mai fie buticul ila in tabara de unde putem sa cumparam cola cu bax-uri ca o sa am nevoie sau in sat mai is buticurile??

chiar sper sa fie :smile:

si sa fie bine aprovizionat cu cofeina…in toate formele de prezentare :wink: