SiI CU ACEASTA AM TERMINAT

Am revenit pentru a incheia. In ultimile zile nu am mai intrat pe forum pentru ca am considerat ca nu mai are rost. Discutiile deveneau anoste fiecare continua sa-si sustina sus si tare aceleasi idei fixe (INCLUSIV EU) care m-am aprins prea tare in discutia cu VIVI (intr-adevar am cam exagerat) si sper ca la anu va fi mai bine. Imi cer scuze daca am jignit pe cineva, imi cer scuze domnului Onea pentru ca am criticat (prea dur poate) organizarea. In acest ultim mesaj al meu imi voi prezenta concluziile finale (la rece) despre info educatie:


1. Oamenii din organizare s-au chinuit foarte mult insa cel putin eu nu m-am simtit tocmai bine.


2. Parerea mea este ca o lucrare nu poate sa castige daca nu este originala; creatia este la fel de importanta ca si programarea; de multe ori cand am de facut un proiect pierd mult mai mult timp la partea de creatie decat la programare. Oricine poate sa programeze dar nu oricine poate sa creeze;


3. Vivi e ok ( putin cam infumurat dar o.k.) Domnul Onea unul din cei mai tari inspectori iar domnul Marinel Serban iz za best;


4. Inca o data scuze daca am jignit pe cineva ; din pacate la anu nu voi mai putea veni dar sper ca ratia de mancare va fi mai mare de 80 000 lei de persoana si ca participantii nu vor mai fi transportati ca niste sardine intr-o conserva


5. BAFTA tuturor.