Situl infoeducatie.ro

Ce mama supararii de concurs underground mai ii si infoeducatie? :angry:> O chestie care se respecta ar trebui sa fie cat de cat actualizat, for cryin out loudā€¦ Macar sa nu fie cu un an in urma! Patesc ca si anu trecut, ca vine un prof si zice: ā€œapropo, maine ii nustiu ce concursā€¦ infoā€¦educatie? ā€¦asa-i, zic bine?.. da da info educatieā€¦ā€

asta e strict problema profilor tai care au un interes remarcabil fata de concursuri. e ca si cum proful de fizica ti-ar zice ca maine e olimpiada si tu ai fi surprins.



si mai e si problema ta, no offence, daca citesti putin pe site, aici sau pe edu.ro, vei vedea ca se organizeaza in fiecare an si perioadele sunt cam identice.

None taken :smiley:

Problema este, si de ce sa nu recunoastem, ca ar putea fi actualizat putin site-ulā€¦ :stuck_out_tongue:

bai ā€œwhateverā€ ā€¦ deci cum sa iti explic, infoeducatie e printre cele mai bune tabere de info organizate de minister (daca nu cea mai buna), daca tu crezi ca e underground ā€¦ n-am ce zice. Nu cred ca Microsoft sau CISCO (nu e reclama) participa la asemenea evenimente. Anyway ā€¦ site-ul e administrat de Vivi care are si altceva mai bun de facut decat sa actualizeze site-ul. Oricum daca vrei sa aflii informatii suplimentare nu ezita sa dai pe la inspectoratul din judetul tau.

Deci, stai, io stiu ce ii infoeducatie si stiu ca nu ii underground. :smiley:



Singura chestie era ca vedeam pe pagina principala numai chestii de anu trecut. Asta era tot. No big dealā€¦



Poate exprimarea mea a fost umpic over the top :flushed: sorry bout that.

Ce mama supararii de concurs underground mai ii si infoeducatie?


btw mama supararii as in innocent non-offending figure of speech

(stiu. trebuia sa pun totusi un lol la sfarsit)



Si imi pare rau, dar nu cred ca actualizarea sitului este atat de nesemnificativaā€¦
BlackKiss

Oricum daca vrei sa aflii informatii suplimentare nu ezita sa dai pe la inspectoratul din judetul tau.



Sunt sigur ca fiecare dintre noi stie mult mai multe decat cei de la inspectorat
StTwister
BlackKiss

Oricum daca vrei sa aflii informatii suplimentare nu ezita sa dai pe la inspectoratul din judetul tau.



Sunt sigur ca fiecare dintre noi stie mult mai multe decat cei de la inspectorat
:laughing: ... intradevar

Site-ul a fost actualizat.

siteul este util si actualizat.daca exista inca oameni care nu au inteles ca la acest site conteaza mai mult utilitate inseamna ca tara are inca multi do****ci.(ma scuzati domnilor de expresie)

vazui ca la formularu de inscriere sunt doar 2 categorii : pagini web | soft educational & soft utilitar.In regulament e la fel.S-au schimbat grupele in editia de anu acesta?

:unamused: