Speram ca totul s-a terminat cu bine

Revenind la problemele de actualitate cred ca situatia nu a fost chiar asa de dramatica tinand cont ca privesc din exterior. Ne pare profund de rau ca nu am putut participa si noi cu niste proiecte interesante dar speram ca anul viitor sa fim prezenti.

Desi mesajele anterioare nu erau tocmai bune pentru a motiva o eventuala prezenta a unora ce nu au participat anul acesta eu consider ca nu premiul conteaza foarte mult cat experienta adunata pe parcursul acestui eveniment. Nimic nu se compara cu un lucru nou invatat !



[editat de moderator: aici nu e forum publicitar!]

sunteti unul din sponsori ?

Nu am fost sponsori la aceasta manifestare ! In mesajul anterior am dorit sa privim lucrurile intr-un mod pozitiv.

Speram sa ajungem anul viitor la acest eveniment si sa putem arata importanta educatiei in acest domeniu.

Pana la urma concursul e destinat numai elevilor?

Studentii (care au ajuns studenti) si au luat premii la concursurile anterioare pot fii in juriu? Sponsorii pot sa fie in juriu?

Concursul este adresat numai elevilor.



Pentru a fi in juriu trebuie sa fi avut rezultate remarcabile la editiile la care ai participat sau sa convingi prin portofoliu si atitudine ca meriti sa fi in juriu.



Sponsorii pot fi in juriu.