Suceava mai mult de 4 locuri?

Nu stiu de ce, dar mi-a sarit in ochi faza ca Suceava are inscrisi vreo 5 proiecte… cum vine asta?:expressionless: Nu sunt doar 4 (patru) proiecte maxim?(util+web+multimedia) + inca 1 hotarat de isj.

timotei21

Nu stiu de ce, dar mi-a sarit in ochi faza ca Suceava are inscrisi vreo 5 proiecte.. cum vine asta?:| Nu sunt doar 4 (patru) proiecte maxim?(util+web+multimedia)


Imi pare rau sa te dezamagesc....
Suceava are 4 locuri primite dupa concursul Infoeducatie faza judeteana....
Iar pentru ca niste colegi au vrut sa vada tabara au solicitat 4 locuri suplimentare(contra cost)....
Totul este "legal" domnul organizator Emil Onea a luat la cunostiinta despre acest fapt...
Nu e frumos sa fii rautacios, daca esti atent ai sa mai gasesti cel putin un judet cu mai mult de 4 proiecte....
O zi buna...
timotei21

Nu stiu de ce, dar mi-a sarit in ochi faza ca Suceava are inscrisi vreo 5 proiecte.. cum vine asta?:| Nu sunt doar 4 (patru) proiecte maxim?(util+web+multimedia)



Imi place foarte mult ca ti-am captat atentia, si stii, mi-a captat atentia si o enumeratea de ta.
"util+web+multimedia" sunt 3(trei)... aici cred ca ar merge sa-ti raspund ca intr-un interviu celebru ...
O zi buna...

@timotei De regula cu patru proiecte maxim n-am auzit. Cat timp sunt 4 oameni ce merg la nationala de ce mai conteaza numarul de proiecte? Toata chestia asta se rezolva la nivel de judet!
Daca vrei sa mai vina si un coleg de-al tau tot timpu exista posibilitatea se platesti un loc un plus (e undeva la 40-50RON/zi cu tot cu masa).

Cheers!

hurrycane

@timotei De regula cu patru proiecte maxim n-am auzit. Cat timp sunt 4 oameni ce merg la nationala de ce mai conteaza numarul de proiecte? Toata chestia asta se rezolva la nivel de judet!
Daca vrei sa mai vina si un coleg de-al tau tot timpu exista posibilitatea se platesti un loc un plus (e undeva la 40-50RON/zi cu tot cu masa).

Cheers!



Este 300 lei pe 6 zile... In acesti 300 lei sunt inclusi masa si cazarea.
Transportul pana in tabara este suportat de participant :smile:
Dar pentru primirea unui loc in plus trebuie sa vorbesti cu profesorul tau insotitor, daca acesta este deacord va solicita de la domnul Emil Onea un loc suplimentar pentru lotul judetului tau.

Edit:

Fiecare judet doritor poate participa cu o echipa de 4 elevi si un profesor insotitor, in urmatoarele conditii:
* minim doua lucrari (pagini web sau software educational/utilitar)

@timotei , daca citeai pe site vedeai ca nu se specifica niacaeri un numar maxim de lucrari, co dpar minimul...

Va doresc o zi buna.
angel
timotei21

Nu stiu de ce, dar mi-a sarit in ochi faza ca Suceava are inscrisi vreo 5 proiecte.. cum vine asta?:| Nu sunt doar 4 (patru) proiecte maxim?(util+web+multimedia)


Imi pare rau sa te dezamagesc....
Suceava are 4 locru primite dupa concursul Infoeducatie faza judeteana....
Iar pentru ca cativa colegi au vrut sa vada tabara au solicitat 4 locuri suplimentare(contra cost)....
Totul este "legal" domnul organizator Emil Onea a luat la cunostiinta despre acest fapt...
Nu e frumos sa fii rautacios, daca esti atent ai sa mai gasesti cel putin un judet cu mai mult de 4 proiecte....
O zi buna...

De ce toti ati inteles ca "sunt rautacios?". Nu ma intereseaza cati sunt (concurenta face bine :smile: ) M-am mirat stiind ca in mod normal judetul trimite 4. E ok acum, am inteles. Mersi
timotei21

Nu stiu de ce, dar mi-a sarit in ochi faza ca Suceava are inscrisi vreo 5 proiecte.. cum vine asta?:| Nu sunt doar 4 (patru) proiecte maxim?(util+web+multimedia)



Deci ai fost rautacios:), daca era o problema cred ca se alarmau organizatorii :smile:
Oricum vezi ce faci cu faza aia de ti-o sarit in ochi, ti-asi recomanda o vizita la un oftalmolog, sa nu se inflameze :smile:
Ai grija de ochii tai, o zi buna :smile:
popovici
timotei21

Nu stiu de ce, dar mi-a sarit in ochi faza ca Suceava are inscrisi vreo 5 proiecte.. cum vine asta?:| Nu sunt doar 4 (patru) proiecte maxim?(util+web+multimedia)



Deci ai fost rautacios:), daca era o problema cred ca se alarmau organizatorii :smile:
Oricum vezi ce faci cu faza aia de ti-o sarit in ochi, ti-asi recomanda o vizita la un oftalmolog, sa nu se inflameze :smile:
Ai grija de ochii tai, o zi buna :smile:
Rog un moderator sa stearga topicul ca vad ca se intra in off-topic:|

PS: Si inca odata. Eu stiam ca este un numar MAXIM. Nu stiam ca merge si pe "platite"
popovici

Oricum vezi ce faci cu faza aia de ti-o sarit in ochi, ti-asi recomanda o vizita la un oftalmolog, sa nu se inflameze :smile:
Ai grija de ochii tai, o zi buna :smile:



Vă rog să rămâneți on-topic și să nu vă (mai) trageți de șireturi pe forumul InfoEducație.