Termen inscriere Infoeducatie 2011

Salut!

Nu am gasit nicaieri pe site si eram curios: care este termenul de inscriere pentru editia curenta a concursului?
Merci!

O seara placuta :smile:

linkyndy

Salut!

Nu am gasit nicaieri pe site si eram curios: care este termenul de inscriere pentru editia curenta a concursului?
Merci!

O seara placuta :smile:



Inscrierile se vor inchide cu cca o saptamana inainte de inchiderea concursului. Vor aparea anunturi pe prima pagina!
Va fi si o inscriere administrativa pe un formular dedicat. Urmareste prima pagina!

OK! Va multumesc :smile: .

Va rooooooog din nou, imi dati si mie datele de logare pentru server sa urc proiectul? :laughing:

Irina_Predescu

Va rooooooog din nou, imi dati si mie datele de logare pentru server sa urc proiectul? :laughing:


Nu te impacienta te rog. Mihai Oaida lucreaza seara. Vei fi sprijinita. Te rog scrie un mesaj la mihai.oaida AT gmail.com

Mi-a raspuns si Bogdan, multumesc mult oricum :smile:

Am si eu o intrebare.

Unde trebuie incarcate proiectele si pana cand.

Am inteles 25 acum cv. timp dar am fost foarte ocupat si astazi e 26…

La ce sectiune este participant?
Daca esti participant la web ar fi trebuit sa primesti un email niste date de contract.

La web si nu am primit nimic nici de la profesor nici de la Infoeducatie

Te rog, trimite un email la bc.gaza [at] gmail.com (ps: vezi ca e deja un thread pe care am postat deja emailurile noastre de contact si informatii vis-a-vis de lumea care a primit sau nu email cu datele de contract);

Dupa 29 iulie vom mai putea modifica site-urile upload-ate?

La concurs vom prezenta site-urile de pe acel host?

29 iulie este ultima zi de upload/actualizare a lucrarilor.
Lucrarile vor fi prezentate de pe host-ul pus la dispozitie de Hostway Romania.

Pentru lucrari ce nu pot fi instalate pe host de obicei se prefera varianta prezentarii de pe laptopul propriu.
DAR nu oricine poata sa prezinte de pe laptopul propriu ci doar cine are cerinte speciale de sistem (cei cu ASP.MVC de exemplu)

Daca folosesc ASP.NET MVC 3, pot face un redirect catre un server cloud Windows Azure ?!

L.E. scuze… nu am citit bine mesajul tau Bogdan