Unde postez asta?

Din cauza unei viroze cu complicatii, pe care o am de noaptea trecuta, nu pot veni la Galaciuc anul asta:cry:

2 ani ramasi.

Daca e cineva curios de altceva decat catelusi latrand in flash (citat din forumul de anul trecut, referitor la inferioritatea sexului feminin), am sa pun online proiectul si postez prezentarea cand vad mai bine (conjunctivita :fearful: ), si eventual trimit un kit catre Razvan (twins) sau Vivi.



Mie-mi pare rau… Sa-mi povestiti, distractie placuta, multa bafta celor care merita, si… “sa castige cel mai bun” (proiect - ca sa nu fac discriminare)!

lailat

Din cauza unei viroze cu complicatii, pe care o am de noaptea trecuta, nu pot veni la Galaciuc anul asta... :cry:
2 ani ramasi.
Daca e cineva curios de altceva decat catelusi latrand in flash (citat din forumul de anul trecut, referitor la inferioritatea sexului feminin), am sa pun online proiectul si postez prezentarea cand vad mai bine (conjunctivita :fearful: ), si eventual trimit un kit catre Razvan (twins) sau Vivi.

Mie-mi pare rau.. Sa-mi povestiti, distractie placuta, multa bafta celor care merita, si.. "sa castige cel mai bun" (proiect - ca sa nu fac discriminare)!



No way ! That is a very very bad news :disappointed:

Imi pare rau ! :disappointed:

Nasol, chiar vesti nasoale. Sorry …

Asta este , lasa ca nici eu nu am scapat mai ieftin anul acesta. Din cauza unei pene de curent in tot cartierul (care a durat o mai mult de 24h) am pierdut toate datele si nu am mai putut participa la faza judeteana in ciuda eforturilor mele considerabile de a salva ce s-a pierdut. Asta este…

Acuma urma sa zic: “noi sa fim sanatosi” dar sa pare ca “noi” nu se potriveste prea bine aici.

Totusi eu iti propun sa cedezi proiectul cuiva pentru a fi prezentat totusi.

Daca tot este inscris in concurs cred ca nu ar fi o problema.

Oricum , insanatosire grabnica :unamused:

cerc :smile:

multumesc pentru tot sprijinul!

ma cam doare capul, dar vad totusi sa scriu (si sa citesc)… atat as mai fi vrut sa adaug:

sper ca nu exista cunoscuti pe care nu-i voi mai revedea… vreodata…



cat despre cineva care sa prezinte proiectul, if anyone offers… mai putin important.



opt :smile:

bloodpath

Asta este , lasa ca nici eu nu am scapat mai ieftin anul acesta. Din cauza unei pene de curent in tot cartierul (care a durat o mai mult de 24h) am pierdut toate datele si nu am mai putut participa la faza judeteana in ciuda eforturilor mele considerabile de a salva ce s-a pierdut. Asta este...
Acuma urma sa zic: "noi sa fim sanatosi" dar sa pare ca "noi" nu se potriveste prea bine aici.
Totusi eu iti propun sa cedezi proiectul cuiva pentru a fi prezentat totusi.
Daca tot este inscris in concurs cred ca nu ar fi o problema.
Oricum , insanatosire grabnica :unamused:
cerc :smile:


Morala este..... keep backups.

Imi pare rau pentru voi ca nu veniti la Galaciuc, cu toate ca nu va cunosc.
lailat

multumesc pentru tot sprijinul!
ma cam doare capul, dar vad totusi sa scriu (si sa citesc).. atat as mai fi vrut sa adaug:
sper ca nu exista cunoscuti pe care nu-i voi mai revedea.. vreodata..

cat despre cineva care sa prezinte proiectul, if anyone offers.. mai putin important.

opt :smile:



Nu stiu cat de "cunoscuti" eram , eu am fost si anul trecut , insa la anul se pare ca nu mai vin ( bac / facultate ).

Ei , nu ai sa mori dac anu ma mai vezi :smile: