Unde sunt inscrierile la Pagini Web?

De ce oare sunt atat de putine inscrieri la pagini web?

A preferat lumea sa faca mai mult soft anul asta? Come on, web-ul este atat de mult mai interesant. :smiley:



http://www.infoeducatie.ro/participanti.php

Mai este destul timp Vivi.

Am inceput tarziu … anu asta ii primu an care vin la infoeducatie sunt prin clasa a10-a adica am terminat primu an de liceu … vin cu un site de retete culinare :laughing: oricum sper sa reusesc un design de zile mari si un admin cp cu ajax sa vedem ce-o sa iasa …am inteles ca s-o schimbat data?

in curand vine si web-ul :wink:

chiar mi-ar place sa vad niste lucrari inscrise care sa foloseasca Ajax sau Atlas…



dar totusi, la soft sau la web, WPF, anyone? :smiley:

Anu asta am circumstante ca ii primu an deci ca de obicei va fi dezastros … oricum vreu sa vad lucrarile de web si nu prea sunt … :disappointed: inca :neutral_face: !

Bai gata m-am ingrijoarat mai sunt vreo 2 sapt pana la inchiderea inreg si nimic nici o pagina web in plus … c`mon guys hurry up :neutral_face: !

Am si eu o curiozitate morbida :smiling_imp::

Daca pana la 20 iulie sunt inscrise 10 lucrari la web, mai prelungiti termenul?

Desi nu cred ca se va intampla asta, adica ca vor fi doar 10 lucrari. Suntem in Romania, si totul se face cam pe ultima suta de metrii :smiley:. Cam asa am invatat si eu pt Bac :flushed:

Probabil dupa 15 vor incepe sa rasara proiectele :smile:

ciprybalea

Am si eu o curiozitate morbida :smiling_imp::
Daca pana la 20 iulie sunt inscrise 10 lucrari la web, mai prelungiti termenul?
Desi nu cred ca se va intampla asta, adica ca vor fi doar 10 lucrari. Suntem in Romania, si totul se face cam pe ultima suta de metrii :smiley:. Cam asa am invatat si eu pt Bac :flushed:
Probabil dupa 15 vor incepe sa rasara proiectele :smile:



TERMENUL de anul acesta este 20 IULIE !!!

dar daca nu stiau respectivii ca trebuie sa se inregistreze pe site ?

Bulishor

dar daca nu stiau respectivii ca trebuie sa se inregistreze pe site ?



"Respectivii" ar trebui sa stie ca trebuie sa se inscrie pe site. Asa se face in fiecare an, si profii din fiecare judet care se ocupa de etapa nationala ar trebui sa stie asta :confused:

O da… eu il inscriu pe saptamana viitoare :smiley: ! Mai am de facut la niste module dar se rezolva … oricum chiar is curios pana acuma sunt 4 mai sunt 10 zile … probabil ca au fost cu bac-ul si lumea n-a reusit sa faca vreo ceva !

Poti sa inscrii proiectul si inainte de a-l finaliza. Pana la concurs mai ai timp sa termini. :smiley:

hurrycane

probabil ca au fost cu bac-ul si lumea n-a reusit sa faca vreo ceva !



Daca se apuca cineva de lucru de la 0 dupa bac (sau mai bine zis, admitere, k toti dau la faculta) trebe sa traga la greu ca sa iasa ceva ca lumea cu care merita sa participi la Galaciuc. Eu unul, nu as face asta.

doar 8 site-uri inscrise :smiley: cam putin

Don’t worry. Mai avem o saptamana :stuck_out_tongue: Acuma se lucreaza din greu. shhhhh!

O sarit de la 32 la 41 intr-o zi … in ritmu asta ii perfect problema sa fie mai multe web decat soft ca la soft is o droaie… 8-| !