Victorie valceana la Info-Educatia!

Echipajul Teoria Grafurilor a castigat primul loc la Soft Educational.

Stiu…si va felicit!Am vazut lucrarea si mi-a placut si mie si profei mele…si la multa alta lume!

Felicitari sincere…

Felicitari! Intre mine (are am luat locul 2) si voi a fost odiferenta destul de mare. :smile: Bv si sper sa ne vedem si la anu.

Sa speram ca Andrei va mai participa si la anul, ca noi nu cred ca mai avem dreptul. Noi, adica cei doi care au ramas acasa, suntem studenti. Asta a fost ultumul an al nostru ca liceeni, si a fost unul mare si incununat de multe succese. Ar fi fost frumos sa venim toti, dar admiterea, si confirmarea locului, etc. ne-a ocupat tot timpul. Oricum ii felicit sincer pe toti care au participat. Castigatori sunteti toti. Bafta multa in continuare.

A si am uitat sa intreb si eu. Tare as vrea sa vad si eu niste clasamente, cu tot cu puncte. Unde le pot gasi, sau de unde le pot lua?

banuiesc ca vor aparea in curand pe site…

Sunt pe CD

CD :fearful:



de unde pot face rost de unul ?

Chiar, si eu vreau un CD anul acesta. Stiam ca de la liceu se poate face rost insa acolo nu stie nimeni nimic :smile:.

Nu e chiar nimeni care sa poata “pirata” CD-ul si sa fac si eu rost de el. Se face un CD pentru toate ca categoriile sau 3 in total?

E un singur cd