Vin ursi?

:laughing: asha de curiozitate… s-a intamplat vreodata sa vina noaptea ursi pe acolo prin tabara? la gunoaie, sau la cantina?

… mah da mascul feroce mai eshti, tzi frica de un panda carpatin :laughing:, singura problema e sa te fereshti de urshii ashtia care la cat is de infometatzi vin dea rostogolu la vale.

Nu vreau sa fac reclama, dar nu cred ca vine URSU mai degraba URSUs.

hahahahahahahahahahahahahaahahahahahah

loooooooooooooooooooooooooooooooooooool

ROTFL

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

hahaha



Mi-ai adus aminte de acu 3 ani cand eram mai mic si ne povestea profu de info in cabana ca noaptea mai vine ursu prin tabara si nu e bine sa stam pe afara.



HAHAHAHAHAHAHAH

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:





Nu… stai calm. No way. Tabara e inconjurata de garduri. Ei bine… poate mai este o gaura pe ici pe colo, dar… nu, nu o sa vina ursii :smiley:

:laughing: i’m just sayin…

DE GARDURI ? dar ce ma suntem la inchisoare?

hm … pai noaptea cum chefuim ? sarim gardul ? si chiar … off topic … intrebare pt aia care au mai fos …la cat se da stingerea pe acolo ? (e prima data cand merg) ce potzi sa faci noapte ? ce ai voie ? …is paznici ?

:imp:

Majoritatea taberelor sunt protejate de garduri. La galaciuc nu prea le vezi caci sunt undeva prin padure.

Nimeni nu-ti spune la ce ora sa te culci. Depinde de profesorul tau ( in cel mai foarte rau caz ), doar sa nu-i deranjezi pe ceilalti.

Paznici nu sunt.

La galaciuc sunt terenuri de baschet ( cu nocturna :laughing: ), fotbal ( poate fi folosit si de tenis ), volei, 2 mese de ping-pong :laughing: ( se face campionate ). Daca vii cu calculatorul si boxe de acasa ( sau mp3 player ) poti asculta muzica. Te poti bronza :exclamation:. Noaptea se spun povesti ( eventual bancuri ) afara pe patura. Daca va fi timp si va fi frumos poti face baie in Putna :smile:, se fac excursii pana la Cheile Tisitei ( sa nu umblati in sandale sau papuci ! si luati-va o lanterna cat mai mare :smiley: ) ( sau sunt pensiuni in apropiere care fac mancare buna buna ), nu stiu daca se mai face excursie pana la Lepsa si Soveja ( eu vreau sa merg ) dar e mishto si acolo.

Pentru noptile in care va ploua si pentru drumul cu autocarul va sugerez sa aduceti o pereche de carti :smile:

Jay-C

sa aduceti o pereche de carti :smile:


:question: :question: :question: un pachet chiar...?
BlackKiss

Nu vreau sa fac reclama, dar nu cred ca vine URSU mai degraba URSUs.


http://fun.vivi.ro/images/bere-danut.jpg
lordbyron
Jay-C

sa aduceti o pereche de carti :smile:


:question: :question: :question: un pachet chiar...?

DA, corect... my bad :smile:
Vivi
BlackKiss

Nu vreau sa fac reclama, dar nu cred ca vine URSU mai degraba URSUs.


http://fun.vivi.ro/images/bere-danut.jpg
Frumoasa interpretare a bancului ........ :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Pe bune amu ... se supara cineva daca merg inafara taberei shi pushc o bere sau doua cu prietenii ?

Poate doar ursii. Hey, cred ca avem noroc, am citit undeva ca ursii in apropierea asezarilor umane se limiteaza gunoaie si putreziciuni, oameni doar in cazul in care se simt amenintati. It takes a real macho to feel threatening to a bear :wink: Women don’t really like machos, nor do bears, I guess :smile: Hmm…

Cat timp insotitorii nu vor avea un cuvant greu de spus in de-a v-ati umplutul timpului, cred ca poti face orice.

Lailat … nu vreau sa fiu offtopic dar … ce inseamna expresia aia de la signature. ??

Du-te pe google si cauta traducatorul din araba in engleza :smile: :smile:.

Mi-o spus pe private ce inseamna :smiley: … dragutza shi expresia shi tipa :flushed: … mishto site-ul ei … uitat-e ca-i fain :hankey: .

cunoastem

hm… da o sa vedetzi in tabara :smiley:

Pt. mitza

Tzie tzi mai ushor ca eshti timishorean ca shi tipa … va cunoashtetzi.

Dar eu … fiind outlander … is cam dezavantajat … :disappointed: !



Pt. Lailat

Lailat … ce fa ? nu raspunzi ?? … savurezi momentul ??

Pt Mitza hmm… 10x?

Pt BlackKiss te astepti sa-ti spun ca sunt sexy si frumoasa? not gonna happen. ma abtin de la comentarii si savurez in liniste publicitatea nedorita. :sunglasses: coffee is on you! daca pot aduc hel (condiment oriental pt cafea…tasty. Mitza stie :wink: )

that was so off topic! mrrr…

mai sunt doua zile si aflatzi. :flushed: happy?

Uite ca avem si matrimoniale pe aici… :wink:

Ma gandesc daca m-as bucura sa vina ursii :smiley:

I forsee a clash of bad karmas…