Vivi.ro

roxana_a

putea sa fie macar un pic mai politicos si sa se adreseze civilizat unor fete (hai afara!!!, valea!!!, etc



flori nu vreti ?
:laughing: lol

wickedman

flori nu vreti ?





asta era din ciclul idei geniale??? daca tie a te comporta civilizat cu o fata insemna sa-i dai 2 flori… No Comment!

eu as prefera sa-i dau 3 flori :laughing: :laughing: :laughing:

era o aluzie… ca sa sune mai dramatic… m-am prins si eu ca in cele mai multe cazuri ( din fericire) este vorba de 1, 3 ,5 ,7 ( 2*k+1, k este numar apartinand multinii numerelor naturale)… flori

matematica asta … :stuck_out_tongue:

ce vrei… am dat de curand bacul si admiterea… sechele…

Domnule Onea, dumneavoastra ce parere aveti despre organizare,despre vivi ?

Vivi mi s-a parut ok … nu e foarte comunicativ cu oamenii, am observat ca nu-i prea place palavrageala asha ca de fiecare data cand vb cu el treceam direct la subiect fara sa mai pierd timpul. Intradevar modul inca care i-a scos pe cei ce erau in plus la Open a fost un pic cam dur … cred ca era un pic stresat :smile:.

nu stii ca a zis ca fara Vivi ca organizator concursul nu iesea asa de bine… si de aceea l-am aplaudat de 2 ori in unanimitate…

roxana_a


asta era din ciclul idei geniale???? daca tie a te comporta civilizat cu o fata insemna sa-i dai 2 flori... No Comment!



umm... e din ciclul idei *foarte* geniale
am presarat putina ironie in semn de dezaprobare pentru exprimarea discrimatorie "sa se comporte civilizat cu niste fete" :wink:

so long, duuude... i mean, dudette.

:open_mouth:

  1. Vivi a fost sarea si piperul acestui concurs in privinta organizarii! Trebuie sa recunosc ca in privinta asta se pricepe !



    2. Da, e misogin si asta am observat-o in numeroase randuri… Totusi nu mi se pare esential… Punctul 1 primeaza in cazul lui!



    Felicitari!&10x!

dar tie nu iti spunea nimik chiar daca e misogin … numai mie si stefanei…

oricum se pare ca momentan “vivi.ro” e subiectul cel mai aprins de pe forum si parafrazand chestia cu daca esti vorbit insemna ca existi si reprezinti ceva, chiar ajung si eu la concuzia ca a fost sarea si piperul din tabara acesta … oricand se aducea vorba de Vivi mai ales la foc cand lumea era mai cu chef… :smile:

Ps : Vivi e de vina!

Vivi e de treaba numai atunci cand nu e in comisie :smiley:. Dupa aia chiar ca toata lumea il injura :laughing:

mai putin castigatorii…

aia-i o minoritate :smile:

si cei care se razgandesc si nu mai prezinta :laughing: :laughing: :laughing:

Mega_Bytu

si cei care se razgandesc si nu mai prezinta :laughing: :laughing: :laughing:



Faci cumva aluzie la un anumit cantec renumit al lui Lou Bega ? :laughing:

da e adevarat … vivi cand e in comisie … e cam pretentzios …si ce e nasol e k influentzeaza si pe altzii … asta fiind doar o impresie nu neaparat o afirmatzie

vivi e de treaba daca ne lasa pe forum(el fiind admin) sa spunem cate ne trec in cap despre el. fara sa intervina, sa comenteze, sa ne injure, etc …

se isteriza mai tare la galaciuc… acum pare chiar calm… ori nu-i pasa ori… nu stiu… ma depaseste… eu una as riposta intr-un fel sau altul…