Void Main(); - Soft - Bistrita - 2006 Nationala

Informatii generale

  • Categorie: Soft
  • Judetul: Bistrita

Descriere

Soft ce prezinta inteligenta artificiala incepand cu anul 3000 Ihr , pana la ce s-a ajuns in prezent.

Tehnologii

php, mysql, flash

Cerinte sistem

php 4, mysql 4.1.19-standard, apache 1.3.13 , flash 7

Realizatori

Pop Bogdan

  • Scoala: Colegiul National Liviu Rebreanu Bistrita
  • Clasa: 11
  • Judet: Bistrita

Serban Tudor

  • Scoala: Colegiul National Liviu Rebreanu Bistrita
  • Clasa: 11
  • Judet: Bistrita

Screenshots

Dar de ce ii zice void main()? E interesanta tema dar numele e cel mai potrivit?

stii ca exista si int main() ?

View Online Interesting Discoveries of Machines` Artificial Intelligence Notions

Never saw that one coming :laughing: . Dragut :smiley: … abia astept sa vad prezentarea :smiley:. Deja pare tare :smiley:

pai titlul m-a traznit intr-o noapte cu luna plina :smiley: … joke. …



In fine, sunt unele chestii in proiect pe care daca le citesti, te cam sperie. Mai ceva ca site-ul cu spectrul realitatii.

Asa te baga un pic sa zicem in universul matrix, dar asta bine de tot, nu gluma.

Este un subiect destul d mare…prezinti si diferitele tipuri d AI? ( i.e. diferenta intre retele neuronale and database type AI )

Dupa cum scrie in descriere, este prezentat AI-ul de la origini, pana in prezent.

Diverse aplicatii, printre care si jocuri.



Ma rog , nu prea as vrea sa dau de pe acum asa de multe detalii, ca atunci toata lumea o sa fie plictisita la prezentare.

Eu am vazut softul la CIA , e interesant dar cred ca ai sa fii dezamagit Khaos … dak nu au mai schimbat nimik in el … :stuck_out_tongue:

webraptor ™

View Online Interesting Discoveries of Machines` Artificial Intelligence Notions


bine bine.... dar.... parantezele (); de la ce vin ? :laughing:

din screen shot-ul prezentat reiese ca tu furnizezi doar informatii text despre anumite evenimente petrecute. La fel faci si la sectiunea “robots” si altele?Adik oricine ar putea sa sa caute pe google informatii si sa le puna in softul lui, nu crezi?