Website nou?

Ar fi interesant ca la anul sa fie o tema pentru web sa se propuna un website pentru infoeducatie? Sau la open? Iar cel mai bun sa fie folosit pentru infoeducatie.ro ar fi o mare promovare pentru autorul lucrarii.

gigaevil

Ar fi interesant ca la anul sa fie o tema pentru web sa se propuna un website pentru infoeducatie? Sau la open? Iar cel mai bun sa fie folosit pentru infoeducatie.ro ar fi o mare promovare pentru autorul lucrarii.


Nu e bun site?
Eu as cere doar functionalitati noi. Asteptam propuneri!

Imi cer mii de scuze daca ofensez pe cineva, dar din 2006 vad acelasi site si m-am gandit ca se pot face mici schimbari prin el, sa se foloeasca tehnologii web noi. Si in plus ar fi o mare promovare a castigatorul de la web de la InfoEducatie.

Intradevar nu este ceva necesar. Este pun pe picioare din 2003 pana acuma si a mers perfect!

De exemplu o galerie persoanala pentru poze cum era prin 2003-2004 deoarece multi utilizatori care le postasera public pe picasa, flikr, acuma sunt poze private sau le-au sters si nu se mai pot vizualiza.

DVD-ul: S-a incercat sa fie pus pe un tracker si intr-o saptamana nu mai era nici un seeder, si chiar ma interesa, am stat timp de o luna la download si am luat 10 mb de la tracker, din care 0 biti informatie. Eu in nici un an nu am primit DVD-ul