X3D - Web - Dimbovita - 2005 Nationala

Informatii generale

  • Categorie: Web
  • Judetul: Dimbovita

Descriere

Portal pentru graficieni 3D.

Tehnologii

PHP, MySql, XHTML, CSS

Cerinte sistem

Computer IBM, P2 300 Mhz, 64 Mb RAM.

Realizatori

Badea Dragos C-tin

  • Scoala: Gr. Sc. “Voievodul Mircea”, Targoviste
  • Clasa: XI
  • Judet: Dimbovita

Goran Vlad

  • Scoala: CN “Ienachita Vacarescu”, Targoviste
  • Clasa: X
  • Judet: Dimbovita

Screenshots



Andrei: Mai exact ce face (la ce ajuta) acest site ? in afara de schimbarea skin-urilor care se vede in poze ??[/quote:2rp35osf]
In screenshoturi am aratat doar prima pagina, restul veti vedea la concurs.

[quote:2rp35osf]bogdan: u esti bedeabza nu??.....sigur ne-am intalnit la concurs la nr.2 bai ...sugestie!!! incearca flash...animatie

Sincer, m-am gandit si io la flash si am hotarat sa nu-l implic in proiectul asta, intrucat f important la site este contentul si nu headerul. Un meniu sau header accesibil e mult mai binevenit decat unul sofisticat.

Dar totusi nu tzi se pare header-ul acela mult prea strident? Putin nu se potriveste sa ai site-ul in 10 culori, cel putin asa cred eu.

WIP = Work In Progress

acum scriu dupa infoeducatie, dupa prezentare. am browsat putin mai mult pe site si am observat ca nu prea puneti la dispozitia userilor moduri de a va contacta. vroiam sa va spun ca nu inteleg ce inseamna “galeria W.I.P.” si nu stiam unde sa trimit mesajul. nu este link catre contact, nu este forum, ceva mesagerie interna, nimic. este doar un formular pentru FAQ, numai ca eu nu am o nelamurire despre functionalitatea sitului, ci nu stiu ce inseamna WIP. oricum, dupa cate vad, pana acum sunt 2 observatii deja.

(sunt curios daca va mai intra lumea pe internetics dupa concursu propriu zis :smile: )