Bestgames.ro

Site-ul Gamespy spune altceva.

:fearful: jay-q , imi facusem o parere buna despre tine, nu ma face sa mi-o schimb…eu la scoala nu scriu deloc, ce zici de asta!?

Eu tin tot minte…si da…acasa scriu pe foi de culoare gri :flushed:

Daca tu zici ca un site in care apare mult o culoare ca griul este un site sters asa pot si eu sa spun ca site-ul creat de tine este depresiv…

.

.

Negru - eleganta , incredere dar si depresie , moarte

Gri - securitate , eleganta , modestie dar si un link catre www.nu.fi.nesimtit.com :confused:

Nu da click pe link ca-mi schimb parerea la loc :laughing:

P.s - totul a fost o observatie (observatia a fost insotitas de o gluma) , nimic mai mult…nu e nimic personal :smiling_imp::

Jay-C, uita-te mai atent pe GameSpy si vezi proportia alb/gri … :fearful:



P.S. si forumu asta ti se pare sters ? :laughing:

Pentru bloodpath:

vai Doamne! Cand am zis eu ca gri-ul este o culoare stearsa? Arata-mi citatul te rog. Poate ma confunzi.

Din moment ce l-am folosit si pe design-ul v2 de la razboi.ro nu cred ca ar fi venit de la mine acele cuvinte.



"Negru - eleganta , incredere dar si depresie , moarte "

Deah… ce in razboi nu mor soldatii ? :laughing:

Si daca erai atent de la primul design (alb) am trecut la al doilea (gri) si acum suntem la al treilea (negru) semn ca am avansat, ne-am mai maturizat si am invatat din greseli.



Sa ma astept la niste scuze :question: :smiley:

Mega_Bytu

Jay-C, uita-te mai atent pe GameSpy si vezi proportia alb/gri ... :fearful:



M-am uitat.. si e mai echilibrat decat la bestgames.

Poate ar trebui sa inveti si tu de pe seama asta.

Nu o lua ca pe o ofensa, ci ca un sfat. Nu esti obligat sa ma iei in seama. :smile:

Problema voastra este ca sunteti rautaciosi, siteul este facut cum este facut, omul v-a cerut si el opinia voastra, dar asta nu inseamna ca trebuie sa-l descurajati si sa-l enervati cu chestii arogante de genul “Este de kkt, nu-mi place, lasa-te de meserie, uite-te la siteu X ca-i facut de profesionisti , tu nu esti bun, etc” ca nu e civilizat, in mod normal ar fi trebuit sa-i spuneti de la bun inceput cu FRUMOSUL care-s partile mai putin bune ale siteului :unamused: , mie personal mi-a placut, cu toate ca bannerul acela de sus este oarecum iritant si nu este imposibil de reparat.

Nu poti sa impaci si capra si varza.

Parerile sunt impartite. :smiley:

Depinde de el daca va face ceva.

Asa e, dar totusi ar trebui sa o luati si voi mai incet :smile: .Pana la coada e proiectul sau, el decide ce va face cu el, dupa cum ai spus si tu ,Jay-C.

Jay-z , mi-am piedut semnul de carte si nu gasesc citatul… :flushed:

Dar lasa cu chestiile de genu: “n-am zis eu asa ceva” deoarece chiar daca n-ai zis-o , ai gandit-o…sau daca n-ai gandit-o…ai spus-o intr-un mod cat se poate de indirect.

Daca te-am deranjat cu ceva prin afirmatiile mele asta este, dar eu unu m-am cam saturat de opiniile voastre legate de culori.

Cat despre macelul de pe razboi.ro unde dupa spusele tale , mor multi soldati. Eu cand m-am referit la semnificatie culorii negre , moartea , nu ma refeream la moartea propriu-zisa…iti sugerez sa citesti moartea caprioarei…sti de ce? deoarece caprioara nu are nici o legatura cu web designu! :flushed:

Dar daca tie iti mor soldatii pe site…asta este… desi, daca se intampla asta e grav…unui site educational…sau chiar de divertisment nu cred ca i se potriveste o asemenea culoare si atatia morti pe front…nu mai continui sa nu fiu off-topic…

Si acuma sa revenim la cele de mai sus… jay-c , te respect asa cum tu nu ma respecti pe mine dar cred ca ar trebui sa o lasam moarta la faza asta cu griul…nu de alta dar deja incep sa fac alergie la rosii :wink:

Cam atat…sper sa nu se fi suparat cineva…

P.s vai vai , scratch…toata povestea a fost ingropata…de ce a trebuit sa vi tu sa o dezgropi? Nu ca ai fi facut ceva foarte rau dar felul in care te-ai exprimat a dat de intateles ca noi am facut un lucru de care ne-a acuzat si my-web…pe nedrept… :disappointed:

Repet, sper sa nu se fi suparat nimeni…daca este vorba de asa ceba , imi retrag cuvintele… :smile:

Greselile de tipografie trecetile in contul meu… :sunglasses:

Sorry, n-am vrut sa “dezgrop” nimic, nici nu stiam ca topicul este ca si mort, numai ca fiind nou mi-am trecut ochii mai peste tot forumul, si nu am putut trece cu vederea acest topic in care mie personal mi-a lasat un gust amar felul in care i-ati raspuns (imi cer scuze daca nu-i adevarat si e doar o chestie a mea).

“felul in care te-ai exprimat a dat de intateles ca noi am facut un lucru de care ne-a acuzat si my-web…” aici chiar n-am vrut sa fie ceea ce pare, nu v-a acuzat nimeni de nimic, dar in general este bine sa fiti si voi mai putin aroganti,fazele cu culorile naspa alese, banere nu foarte bine puse in pagina, layout, etc , puteati sa-i spune-ti si cu frumosul ca sunt niste minusuri, nu sa spune-ti ca vai doamne este cel mai naspa site pe care l-am vazut , du-te la gamespy ca ala-i facut de profesionisti, ca nu merge treaba asa, e ca si cum cineva care ar vedea un joc la prezentare la Galaciuc sa inceapa sa spuna ca-i naspa doar ptr ca nu arata ca DOOM3 de pilda.

Anyway, all’s well if it ends well.(si sper sa se fi terminat cu bine povestea si sa nu va fi format o impresie mai putin buna despre mine sau oricine altcineva.)

bloodpath eu vreau screenshoturi, log-uri, dovezi adica. :laughing:

Mai aruncati o privire acum pe www.bestgames.ro si spuneti-va parerea :wink:.



Am lansat versiunea 8.0 astept feedback :smile:.

Fainutz site-ul … dar totushi am nishte obiectzii, nu sunt web designer dar am ceva cunoshtintze web, deci :

1. Fondul din spatele butoanelor Home,News,etc. nu arata bine … mai bine nu-l pune de loc.

2. Primul banner (cel mai de sus) … nu-i intzeleg rostul … il mai ai odata undeva pe la mijlocuu paginii … da-l jos ca arata nashpa

3. Incearca sa evidentziezi numele categoriilor “Latest News …” etc.

4. Daca tot ai forum de la phpBB, fa-i un template care sa fie in ton cu site-ul … ar arata mult mai cool.



Spor la munca,

ok :smile:



1. fondul acela e discutabil adica poa` satzi placa sau nu, nush ce sa zic, mie imi place. esti al doilea din mult mai multi care a zis ca nu-i place.



2. primul banner cel de sus e pus sa promoveze concursul ala. in mijloc intra bannerele unor firme cand mi le vor trimite de aia am pus si banner on top.



3. hmm, pai e prima din pagina. mai trebuie? - astept sugestii



4. de forum nu prea m-am ocupat, va veni randul sa ma ocup si de el. :wink:



Thanks!

Mega_Bytu

2. primul banner cel de sus e pus sa promoveze concursul ala. in mijloc intra bannerele unor firme cand mi le vor trimite de aia am pus si banner on top.


Ok ... am intzeles.

Mega_Bytu


3. hmm, pai e prima din pagina. mai trebuie? - astept sugestii


Eu ma refeream la titlu fiecarui, hai sa-i zicem, frame in care ai informatii ca trebuie mai evidentziat ... oricum arata bine shi asha.

Mega_Bytu

Thanks!


Cu placere :smiley:.

Dragutz saitul acum, bine ca ai folosit php-ul.

DAR, mai optimizeaza interfata, daca transformi unele imagini in gif-uri vor iesi mai mici.



Ai o problema la chestionar. Fiecare optiune are un nume, nu se face asa deoarece eu le pot selecta pe toate si apoi nu mai pot deselecta pe nici una, ca sa rezolvi asta, da la toate <input type=“radio” … > acelasi “name”.



Posted at 18:31 , 2004-08-20 by Mega_Bytu
LOL, te-ai dus in viitor si ai pus stirile ? :laughing:

M-ai suparat, la anul venim si noi ( eu si colega-miu ) cu un portal despre joace :smile:. Este unul care exista deja, facut de un prieten de-al meu dar nu e intretinut, si cred ca o sa-l preluam si o sa-l facem bee ton :smile:

chestionaru stiu ca are o problema, l-am facut tarziu in noapte cu juma de creier, eh ce sai faci :stuck_out_tongue:.



ups my mistake :flushed: se mai intampla :laughing:



spor la treaba :wink:. imi spui si mie actualul portal?