Fazele judetene

Anul trecut parca intre 20-25 iunie a fost…

Anul acesta,cam cand o sa fie???

in maramures , faza judeteana a fost de ceva vreme , nu mai tin minte exact da … a fost

Anul trecut la noi faza judeteana a fost pe la sf lu aprilie - inceputul lui mai.

Anul acesta se tine pe 7 iunie.

La Iasi e pe 2 iunie, dar prea putin conteaza asta ca… la urma urmei fiecare judet hotaraste cand sa selecteze sau pe cine sa trimita (uneori o cu o parere putin cam subiectiva), dar deeah asta este.

Important e sa ne intalnium acolo… (Daca nu ma calific vin cu cortul … :smiley: )

la noi in BN e candva prin luna Iunie (asha s-a exprimat profu de info). daca finalizez proiectul pana la faza judeteana 75% sigur ca vin, daca nu … iau cortu si punem de-un camping langa tabara :smile:

La noi a avut loc faza judeteana. Am luat locul 1 la soft educational si cred c-o sa ajung si pe la Galaciuc anul asta. Anu` trecut n-am fost… dar din cate vad… a fost mishto. Bafta voua celor care inca nu v-ati prezentat proiectele… si sper sa ne vedem acolo. :smile:

Ei… nici chiar la toti, ca nu avem cum sa mergem toti la Galaciuc :smile:)

Cat mai multi :smile:

etapa judeteana la Bistrita va avea loc in data de 10.06

sper sa ma calific pt. faza nationala

La noi este maine. De calificat sunt 75% sanse sa ne calificam. Problema e sa ne calificam si cu al 2-lea proiect pe care l-am inceput aproape acu o saptamana :unamused:

succes la toti … anuntati rezultatele va rog!

Maramures - Web Design :

1. Gotech

2. Repka Electronics

Valcea - Calificati



Soft Utilitar

-AMap

-AdRemove

Soft Educational

-Teoria Grafurilor

-Oglinzi

Pagini web

:flushed:

Si cand aveti de gand sa le inscrieti pe site???

BN - Calificati



Soft Utilitar / Educational

- the light

- un shell misto facut in Java (nu stiu exact cum se numeste lucrarea)

- infoeVal :flushed: :smiling_imp::



Pagini Web

- BITComputers

- … nu stiu exact cum se numes site-ul

- … nici pe asta nustiu cum ii zice



(so … nici anu asta nu scapati de mine :wink:)

La Galati nu stiim inca cine sunt calificati, dar juriul a fost foarte subiectiv, cel putin la pagini web.

Clasamentul momentan arata asa:

1. <a href=“http://www.bystroe.3x.ro:1741udve]Canalul Bystroe[/url:1741udve]

2. Mp3 Touch

3. [url=http://www.todom.ro/”>Total Domination (noi: me, dirtykid si inca 2)



Am facut contestatie si asteptam rezultatele.

O mica rectificare la ce a spus Jay-C , daca contestatia noastra nu va fi solutionata , facem public ce s-a intamplat. :smiling_imp::

In Hunedoara juriu a parut ok… da organizarea extrem de prosata fata de anu trecut.

Organizarea a fost extrem de proasta si la noi, comisia a fost hai sa zicem relativ ok, cam plopishti da no comment. Ei au vrut sa impuna regulamentul clar de la faza nationala clar si din exces de zel, fara ca ei sa il respecte. Ce sa zic, cred ca ajunge sa spun ca erau niste PC-uri virusate, reteaua mergea super nashpa fara nimic instalat server, PHP etc desi noi am completat hartii cu cerinte de sistem.



Bine ca s-a terminat cu bine :smile:.

Tot nu se inghesuie nimeni sa-si inscrie lucrarea ? :laughing: