Lista participantilor confirmati pana la

Sa-nteleg, ca judetele ce nu au fost confirmate nu au ce cauta in tabara? Poate patim cu au patit aia de la Olimpiada de la Atena, care au ramas pe acasa ca n-a trimis statu un fax. Ar fi pacat sa se-ntamp,e asa si cu Galaciucu. :disappointed: :disappointed:

pai daca pana diseara nu se rezolva cred ca nici nu ma urc in tren…

ar fi pacat de noptile pierdute saptamana asta

Floppy

pai daca pana diseara nu se rezolva cred ca nici nu ma urc in tren...
ar fi pacat de noptile pierdute saptamana asta


Din nou am senzatia ca vorbesc singur.
Roaga-l pe inspectorul tau sa ia legatura cu domnul Onea. E valabil si pentru judetele a caror confirmare nu a ajuns inca. Ce e asa greu de inteles? Sunt convins ca lucrurile se vor rezolva si problema este doar una de comunicare.

si ce te face sa crezi ca nu am vorbit?

chiar crezi ca stau si astept sa se rezolve din senin?

Vivi
venom

Se poate ca un elev care a fost confirmat sa prezinte si lucrarea mea daca eu nu sunt acolo? Daca da, ce trebuie sa-i dau?


Lucrarea ta s-a calificat la faza nationala?
Daca da si erai singurul autor, de ce nu esti confirmat?
Lucrurile astea ar trebui stabilite local, la voi in judet.
Lucrarile se prezinta de catre autorii acestora. Altfel de unde stie juriul cine le-a realizat? Ia legatura cu inspectorul de la voi din judet si lamureste-te de ce nu ai fost confirmat.

La noi nu a fost o faza judeteana si nici o comisie care sa alega lucrarile pentru faza nationala (din cate stiu eu). Dl inspector a vorbit cu profa mea shi i-a spus ca voi fi confirmat dar nu a fost asa. Am aflat apoi ca pot sa dau lucrarea unui elev care participa si sa o prezinte el daca pun pe cd documentatia cu numele meu, prezentare etc.