Template-uri

ma si un forum poate fi original …

dar ideea care o sustzin este bazat e topicul asta … e faza natzionala si vi k chestii care nu is facute de tine … nu e corect

Va rog, opriti-va… sau deveniti ceva mai coerenti.

Deja ati spus aceleasi lucruri de 1000 de ori.

mha tu esti in aer?! ce chestii facute de mine? tziam zis ca forumul nul prezint ca nu face parte din website conform modului in care am organizat site-ul, la fel cum nu face parte nici Best Games Network si nici Knowledge Database care sunt proiecte separate.



Aceeasi chestie ca la ComputerGames.ro. Degeaba in meniu scrie FIFA, CounterStrike.ro etc, ale anu fac parte din ComputerGames Magazine, alea sunt altceva. ai intzeles ce vreau sa zic?

vivi, ok, nostra culpa. dardaca ma intreaba acelasi lucru de 10 ori ii rapsund si eu acelasi lucru :stuck_out_tongue:.

ok Mega_Bytu fie cum zici u ,a fos faina duscutzia in primele 2 ore dar deja devine obositoare , mi-am dat cu parerea… deznodamantul discutziei o sa se vada peste 1 sapt :stuck_out_tongue:

ok, lol, cam ai dreptate in legatura cu discutzia cat despre deznodamant … aia va spun eu cum imi e organizta site-ul pt ca am impresia ca stiu cel mai bine :stuck_out_tongue:.

Mitza…e clar…ai tu ceva cu open source…esti cumva maniac microsoft!?

Deja te vad pe tot forumul cu aceasta discutie…unde pomeneste mega_bytu de bestgames.ro tu sari pe la spate cu discursu lung de cateva fraze care se repeta la interval de n minute…sa fim seriosi…sa zicem ca omu a gresit…dar nu e nevoie sa repeti de atatea ori ca deja parca ma simt si eu vinovat , fara sa am vreo legatura cu forumul , sau cu site-ul lui… :smile:

Nu vreau sa continui pentru a respecta cele scrise de vivi, dar cred ca ar trebui sa pui un steag negru in dreptul acestui subiect!

Si apropo: ce draqu aveti voi cu fata? sa zicem ca are un template luat de pe net…vai de mine…mare lucru…m\parca am vazut si in regulament…se poate lua n bucati din m parti dar din punctaj se scade x bucati…sau nu era asa!?

In fine…cine zicea ca de abia asteapta prezentarea pentru a rade cred ca n-are simtul umorului bine dezvoltat…sau il incurca cu arta de a enerva lumea…de ce sa razi ma? ca si-a pus template de pe un site cu free templates? sau ca e fata?

Daca zice si fata respectiva ca scrie toata sursa in notepad te descalti in fata ei!? Nu ca ar fi ceva deosebit…dar sunt convins ca ai face-o… :smile:

Ps. notepad , dreamweaver , foaie si pixul…vai…pana la urma cred ca trebuie sa iti pastrezi originalitatea si sa duci ceva la bun sfarsit…multi aleg dreamweaver pentru ca nu cunosc linia de cod…si lucreaza mai mult cu mouse-ul…altii aleg notepad-ul pentru a se da mari…unii pentru ca li se pare mai util…unii aleg dreamweaver-ul pentru a economisi timp…nu inteleg care e diferenta…nu tot la capitolul site ajungem?

Nu conteaza in ce lucrezi atata timp cat duci ceva la bun sfarsit…

Ce are daca e scriu in dreamweaver <a space si el imi afiseaza lista iar eu pot sa-mi aleg ce vreau din ea…

1. daca am fost in stare sa scriu <a pot si restu…

2. poate scriu asa repede incat nici nu am timp sa folosesc lista…

3. poate…mai sunt si alte chestii dar imi folosesc ambele maini pentru a manca si nu pot sa continui…pacat ca nu scrie forumul asta in locul meu…

am sa revin…cheers…

bloodpath … nu am neka cu open source , va ca m-ai intzeles foarte gresit , citeste ce s-a discutat pe threadul asta inainte de a post la ceva pls si nu o sa-i sar in cap … atata ca mi-am exprimat parerea despre site-ul lui … si ajuns pe threadul asta dicutzia …si el o tzinea pe a lui … m-a starnit si nah s-a ajuns unde s-a ajus. Si daca eu m-am repetat crede-ma ca si el s-a repetat . Nu merita sa mai spun inca o data ce am spus pe threadul asta in leg k templeturile la o faza natzionala . Eu tot o tzin pe a mea.



a si apropo de notepad …ma era o referintza …gen stiu pe cineva care codeaza in notepad …nu am sustzinut neka pe tema asta … d c te agitzi atata?

mitzu…cand o sa vezi mesajul asta raspandit pe tot forumul , asa cum ai facut tu atunci o sa ma declar agitat , pana atunci stau linistit si imi exprim punctul meu de vedere…

Si apropo am cititit toate posturile deci vb in cunostinta de cauza…!

Iar faza cu notepad-ul nu era neaparat pentru tine…am generalizat…dar, adevarul este ca ai mai pomenit de 11’spe mii de ori de fata respectiva…si deja o visez tastand in notepad (jokin` :smile:)…

P.S: nici la acest post n-am fost agitat…poti sa ma crezi pe cuvant! :smile:

bloodpath are dreptate. am aproximativ aceeasi parere in legatura cu notepadul,chiar nu ma intereseaza in ce a facut site-ul atata timp cat a iesit ceva. nu-i cu nimic mai bazat nimeni ca l-a facut in notepad, in dreamweaver sau in orice alt editor html, rezultatul conteaza.



in al doilea rand poti coda orice in notepad dar odata iti creste timpul de lucru, de exemplu sa zicem ca scrii php in notepad, si scrii repede, se mai intampla sa ai un word mistmach, in loc de while whlie de exemplu. gresala o vei vedea cand vei rula. daca folosesti zend greseala o vezi cand ai facut-o, pentru ca are real time debuging. la fel si cu drewamweaver, daca e sa faci un site super mare cantitatea de cod html e farte mare, ori atata timp cat ea nu prea conteaza dacat probabil 2 KB pe care html tzii pune in plus nu vad de ce sa codezi in notepad html sau sa-l scrii tu atata timp cat este un generator. timpul creste considerabil si nu faci nimic mai bun, daca vrei poti apoi optimiza ce generezi cu dreamweaver. daca ai timp atunci faci in notepad sau daca ai un site care are un tabel si o coloane si in care scrie Welcome :stuck_out_tongue:.




Nu merita sa mai spun inca o data ce am spus pe threadul asta in leg k templeturile la o faza natzionala . Eu tot o tzin pe a mea.


mitza, n-ai intzeles ce-am vrut sa spun :stuck_out_tongue:.

Vroiai sa zici opt coloane , sau o coloana ? :laughing:

o coloana sua cateva in plus tot acolo-i. vroiam sa zic o coloana :stuck_out_tongue:.