Tot despre open la soft :D

Venim noi cu “trusa” sau ni se ofera un anumit mediu ? ( Ceea ce ar fi cam nasol :smile: )…

normal ca venim cu “trusa” noastra … atat timp cat o oferim si celorlaltzi.

Nu cred ca o sa ni se ofere alt mediu, adica … cel putin eu nu ma vad lucrand in Delphi pentru ca nu stiu nici un pic de sintaxa de Pascal :wink:

inca o chestie … ar trebui sa avem licente ? :smiley: Adica nu stiu cati sunt care isi permit o licenta la Visual Studio :smile: … Deci, ca sa fiu scurt si la obiect … Eu am crack-uri :smile: E vreo problema ? :stuck_out_tongue:

nutzi trebuie licentze.

ingeniOS

Eu am crack-uri :smile: E vreo problema ? :stuck_out_tongue:


nu cred ca e problema, numai sa nu te apuci sa strigi in gura mare prin tabara ca ai crackuri :smiley: :wink:

Anul trecut a facut Microsoft cinste cu soft-uri de dezvoltare a aplicatiilor :laughing: .





Si tricouri :smiley:

ce softuri? visual studio .net 2003 60-day trial ? :smile:) macar sa fi dat si ei licentze :smile:

Licente se gasesc :wink:. Ne-a scutit de 6 blank-uri si zile intregi de downloadat de pe net :stuck_out_tongue:.

Am eu licenta Visual Studio .NET pacat cu nu am ce face cu ea. (io-s cu Delphi)

vinde licenta … ca faci bani frumosi :smile:

BlackKiss

vinde licenta ... ca faci bani frumosi :smile:

Cineva interesat? Daca nu, poate incerc pe eBay... Presupun ca e legal, nu?

Nu cred ca e legal daca esti end-user, citeste EULA si vezi daca o poti revinde.

P.S. StTwister - micsoreazatzi imaginea aia din semnatura ca strici headerul la forum.

Veniti cu ce software doriti.

Ganditi-va si ca e posibil ca sistemele sa nu fie ultimul racnet.



p.s. Mie nu imi place sa raspund la astfel de intrebari sensibile in public.

Mega_Bytu

P.S. StTwister - micsoreazatzi imaginea aia din semnatura ca strici headerul la forum.

Scuzati :stuck_out_tongue:. Nu era mare lucru da am scos-o de tot.

P.S. Mega_Bytu - exista si un buton "Edit" pentru a nu face double post :stuck_out_tongue:

mega_bytu , gata…esti pus la zid…ce ai de gand sa faci!? :smile:)))

bloodpath

mega_bytu , gata...esti pus la zid...ce ai de gand sa faci!? :smile:)))

:D

o sa caut alt zid :smile:

Anul trecut a facut Microsoft cinste tricouri care nu au tinut nici macar 24 de ore si lam putut folosi la focul de tabara

Nustiu ce ai facut tu cu acel tricou dar al meu nu s-a rupt si l-am purtat/spalat de multe ori si a ramas ok, inscriptiile s-au ros un pic.